نارلاگ ،دیتالاگر دما و رطوبت وای فای
12/ 6/ 1400 11:40

این دستگاه برای ثبت دما و رطوبت اماکن مورد استفاده قرار میگیرد و اطلاعات آن به صورت 24 ساعته بر روی اینترنت ذخیره میشود و قابل دسترسی میباشد. امکان استفاده از پاور بانک در این دستگاه می باشد و در صورت قطعی اینترنت یا برق و استفاده از پاور بانک اطلاعات ذخیره و بعد از برقراری ارتباط ارسال میشود .(در صورت قطع اتصال از باطری یا پاور بانک ، اطلاعات ذخیره شده حذف خواهند شد) . دستگاه در دو مدل ارائه میشود نوع A و B در نوع A سنسور در نزدیکی دستگاه قرار دارد و مثلا در صورتی که نیاز به اندازه گیری دمای یخچال را داشته باشیم باید سنسور با دستگاه در یخچال قرار گیرد در نوع B سنسور با سیم بلند تری به دستگاه وصل شده و امکان قرار گرفتن دستگاه خارج از یخچال و سنسور داخل یخچال وجود دارد. (دستگاه به همراه آداپتور ارائه میگردد)
نمونه نمایش اطلاعات سیستم به شکل زیر است

نوعB دستگاه به شکل زیر است

مدل D  فقط دیتالاگر دماست و رطوبت را اندازه گیری نمیکند، این مدل بدون آداپتور ارائه میشود.برای راه اندازی دستگاه ابتدا باید اطلاعات مربوط به شبکه وای فای محل مورد نظر به دستگاه معرفی شود. برای این منظور دستگاه را به برق متصل میکنیم و سپس توسط یک دستگاه موبایل یا pc به وای فای دستگاه متصل میشویم ssid این شبکه NARTECH و با رمز 1234567890 میباشد . پس از اتصال به دستگاه یک مرورگر در گوشی یا pc خود باز میکنیم وطبق شکل زیر آدرس 192.168.1.1 را در قسمت آدرس مینویسیم.


سپس در بخش اول نام و در قسمت دوم رمز وای فای محل درج میشود و پس از زدن دکمه submit اطلاعات در دستگاه ذخیره میشود و پس از خاموش و روشن شدن دستگاه اتصال با سرور های نارتک برقرار خواهد شد و دستگاه شروع به ارسال اطلاعات دما و رطوبت خواهد کرد. در صورتی که دستگاه بتواند به وای فای محل متصل شود دیگر امکان تنظیم و اتصال مستقیم به دستگاه وجود ندارد و برای تغییر باید دستگاه به محل دیگری منتقل شود یا وای فای محل برای لحظاتی خاموش شود.
از طریق سایت نارتک پس از  ثبت نام , پس از ورود با نام کاربری خود در سایت نارتک میتوانید از قسمت مدیریت سرویس ها بر روی دکمه اضافه کردن سرویس جدید کلیک کنید و NarID و PIN  روی دستگاه را ثبت نمایید و دستگاه و نام کاربری شما مرتبط میشود و میتوانید به اطلاعات دستگاه دسترسی یابید.

در صفحه زیر امکان مشاهده اطلاعات ذخیره شده در تاریخ های قبلی و نمایش نمودار های آن همینطور امکان انجام تنظیمات نمایش آنلاین دما و رطوبت وجود دارد.

نمونه فایل txt خروجی سیستم به شکل زیر است

با خرید سرویس پیامک نارتک امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی در صورتی که دما یا رطوبت از محدوده ای خارج شوند وجود دارد.

مشخصات سنسور نوع  B (sht20)
  • تلورانس دقت :
  • دما : ±0.3
  • رطوبت : ±3.0

  • محدوده ی کاری :
  • دما : -40 تا 125 °C
  • رطوبت : 0 تا 100 %RH
مشخصات سنسور shtc1 (برای مصارف بسیار حساس)

Typical accuracy :±3 %RH and ±0.3 °C
Best performance-to-price ratio
Fully calibrated and reflow solderable

سفارشات دستگاه با سنسور shtc1 با دو روز تاخیر ارسال خواهد شد.
دستگاه به مدت یک سال گارانتی دارد(در صورتی که عامل خرابی نگهداری و استفاده نادرست نباشد) ، هزینه ارسال دستگاه برای گارانتی بر عهده مشتری میباشد.

 قیمت : 5,600,000  ریال

تعداد:

توضیح :
  
 
 
 

زمینه فعالیت
_____

نرم افزار کامپیوتری

سخت افزار های الکترونیکی

اینترنت اشیا
همکاری
_____

جهت همکاری لطفا رزومه خود را به ایمیل ما ارسال فرمایید

_____

ارتباط با ما
_____

04136610882
09144053429
تبریز - فرشته جنوبی - فرشته 5 -پلاک 33  

گروه فناوران نارتک  
تمامی حقوق محفوظ است.